Haber

Başkan Engin’den Pazar Esnaf Ziyareti

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Çamtepe Mahallesi’nde her çarşamba kurulan Narlıdere Kapalı Pazar Yeri’ni ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Önder Engin, “Narlıdere’de ekmeğinin peşinde olan değerli esnafımıza hayırlı işler bol kazançlar dilerim. Vatandaşımızın alım gücünün artacağı günlerin çok yakında geleceğine inanıyorum” dedi.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Çamtepe Mahallesi’nde her çarşamba kurulan Narlıdere Kapalı Pazar Yeri’ni ziyaret etti. Pazaryeri esnafının talep ve tekliflerini dinleyen, kendilerine hayırlı işler bol kazançlar dileyen Lider Engin, mahalle sakinleriyle de bol bol sohbet etti. CHP Narlıdere İlçe Başkanı Mesut Dingin ve ilçe yönetiminin yer aldığı ziyarette Önder Engin, pazar esnafının taleplerini not alırken, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Pazaryeri ziyaretinde ayrıca CHP’nin Aile Destek Sigortası Projesi’ni anlatan broşürler de dağıtıldı.

MÜŞTERİLERİMİZ KAZANABİLİR, HALKIMIZIN SATIN ALMA GÜCÜ ARTAR

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, semt pazarlarının geçmişten günümüze kültürümüzün bir modülü olduğuna değinerek, “Mahalle pazarları, vatandaşın nabzının attığı, günlük yaşam pratiklerinin yaşandığı yerlerdir. CHP’li Narlıdere İlçe Teşkilatımız ile birlikte Çamtepe Mahallemizde bulunan Narlıdere Kapalı Pazar Yeri’ni ziyaret ederek esnafımızın talep ve tekliflerini dinledik, mahallemizin değerli sakinleri ile sohbet etme fırsatı bulduk. Narlıdere’de ekmeğinin peşinde koşan değerli esnafımıza hayırlı işler, bereketli kazançlar dilerim. Vatandaşımızın alım gücünün artacağı günlerin çok yakında geleceğine inanıyorum” dedi.

Narlıderelilerin güvenilir gıdaya güvenli bir ortamda ulaşmasını sağlamak için mahalle pazarında sürekli denetimler yaptıklarını da belirten Başkan Engin, “Narlıdere’mizin market kalite standartları, duyarlı davranışlarıyla her zaman fark yaratıyor. esnaf ve vatandaşlar. Narlıdere Belediyesi olarak elimizden geleni yapıyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

habertuzlukcu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu