Yaşam

Town Doctor 32.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Town Doctor Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT1 ekranlarında ARC Sinema imzasını taşıyan Kasaba Doktor dizisi dün akşam 32. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerini Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı’nın paylaştığı drama ve aşk dizisinin yeni bölümünde yaşananları kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Kasaba Doktoru son bölüm tek parça tam izleme ekranı…

Kasaba Doktoru son bölümde; Yalçın’ın oynadığı oyunla Hakan yıllar önce olduğu gibi yeniden komiteye katılır. Neslihan ve Berk ona inanırken hayal kırıklığına uğrarlar.

Leyla ve Ömer’in baskısı altında kalan Hakan, elini kurtarmak için riskli bir ameliyat geçirmeye ikna edilir. Mine, Hakan’ı son derece destekliyor.

Herkesten gizlenen operasyon yine Uluçınar’da gerçekleştirilir. Bu sırada Leyla ve Ömer evlenmeye karar verirler.

Babasının yaşadığı her şeyin sorumlusu olan Berk, nefes almak için yanında Nazlı’yı bulur. Her şeyin ortasında acil servise gelen hastaya yapılacak ameliyatın çok riskli ve karmaşık olduğu anlaşılmaktadır.

Uluçınar ekibinin kaderini Hakan’ın yönetim kurulu ve Yalçın’ın davası belirleyecek. Hakan, Leyla, Ömer ve Mine yaşadıkları her şeyi geride bırakıp bir aile olmaya devam edeceklerdir.

Kasaba Hekimi Son Bölümde Neler Oldu?

Leyla yıllar önce yaptığı gibi bir ifade vererek ortadan kaybolur. Uluçınar halkı, Leyla’nın yaşadıklarından dolayı dinlenmeye gittiğini düşünür ama Ömer hiç rahat değildir ve Leyla’nın izinden gitmeye karar verir. Yalçın, Hakan’ın peşindedir. Neslihan yaklaşan miras davasına odaklanır. Leyla, Kerem’den kurtulmanın yollarını arar ama başarılı olamaz. Ömer, Kerem’in geçmişi hakkında bilgi aldığında şüphesinde haklı olduğunu anlar. Bu sırada Hakan, ağır ve deneysel bir ameliyat geçirmeden önce tedavi olmaya başlar. Benimki onu pekiştiriyor. İkisi de Yalçın’ın Hakan’ın elinin durumunu öğrendiğinden habersizdir. Hastane kurallarına uymak için Gümüşok Grubu’ndan bir müfettiş Hakan’ı zor duruma sokar. Hakan, Yalçın’la girdiği ameliyatta elinin durumunu saklayabilecek mi? Ömer, Leyla’yı Kerem’den kurtarabilecek midir?

Kasaba Hekimi 32. Bölüm İzleme Ekranı

ŞEHİR İLAÇ SON BÖLÜM TEK BÖLÜM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu