Haber

TSYD Adana Şube Kupası 20 Yıl Sonra Yeniden Düzenleniyor

TSYD Adana Şube Kupası, Sultanlar Ligi’nde mücadele eden voleybol takımlarının katılımıyla 20 yıl aradan sonra yeniden düzenleniyor.

En son 2003 yılında düzenlenen ve Gaziantepspor’un kazandığı TSYD Adana Şube Kupası, Sultanlar Ligi’nde mücadele eden voleybol takımlarının katılımıyla 20 yıl aradan sonra yeniden düzenleniyor.

Sultanlar Ligi’nden 4 takımın katılacağı turnuva, 15-16-17 Eylül tarihlerinde ASKİ Atatürk’te gerçekleştirilecek. SporSalonda gerçekleşecek.

Çukurova Belediye Başkanı ve Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Onursal Lideri Soner Çetin’in ev sahipliğinde düzenlenen TSYD Adana Şube Kupası, Çukurova Belediyesi Spor Kulübü, Ankara’dan Karayolları ve PTT SK ile Antalya’dan Muratpaşa Belediyesi Sigorta Mağazaları takımlarının katılımıyla düzenlenecek.

“Ev sahipliği yapmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum”

Böyle bir turnuvaya ev sahipliği yapmanın onur verici olduğunu belirten Çetin, “Yıllardır düzenlenmeyen TSYD Kupası’na yeniden ev sahipliği yapmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Temsilcimiz Çukurova Belediye Spor’un da katıldığı turnuvaya ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sultanlar Ligi’nin kulübü ve değerli grupları katılacak. Aylardır arkadaşız. “Bu turnuvaya hazırlanıyoruz. Lig öncesi düzenlenecek bu turnuvayı bir klasik haline getirmek istiyoruz. Turnuvaya katılacak tüm takımlara da başarılar dileriz. 15-16-17 Eylül tarihlerinde yapılacak turnuva maçlarına tüm sporseverleri davet ediyoruz.”

“Tüm Adanalıları maçlara davet ediyoruz”

TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer, “TSYD Kupası heyecanı yeniden canlanıyor. Voleybola son yıllarda ülkemizde artan bir ilgi var. Temsilcimiz Çukurova’nın Sultanları bizi gururlandırıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Başkan Soner Çetin başta olmak üzere 4 takımın katılacağı TSYD Adana Şube Kupası Turnuvası için.” “Takıma teşekkür ediyoruz. Bu turnuvaya katılacak tüm grup teknik heyetine ve sporcularımıza başarılar diliyorum. 3 gün sürecek turnuvadaki maçlara tüm Adanalıları davet ediyoruz” dedi. – ADANA

kagizmanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu